Centralny Szpital Kliniczny UM w Łodzi zatrudni Asystentkę Dyrektora

śr., 2021-10-13 Joanna Barden

Centralny Szpital Kliniczny UM zatrudni Asystentkę Dyrektora

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenie w prowadzeniu biura na zbliżonym stanowisku lub jako Asystentka Zarządu
  • Wykształcenie wyższe (przynajmniej I stopnia)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie – warunek niezbędny
  • Biegła obsługa pakietu Office i urządzeń biurowych
  • Doskonała organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków

Obowiązki:

  • Wsparcie Dyrektora w codziennej pracy
  • Koordynowanie obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji między Dyrekcją a pozostałymi pracownikami, działami i klinikami
  • Koordynacja bieżących spraw administracyjno-biurowych

Oferujemy:

  •  Długoterminową współpracę na podstawie umowy o pracę
  •  Wsparcie w okresie adaptacji
  •  Możliwość szkoleń i rozwój zawodowego
  • Kartę Multisport na atrakcyjnych warunkach

Zainteresowane osoby bardzo proszę o przesłanie aplikacji na adres mailowy j.barden@csk.umed.pl