Dyrekcja CSK UM zatrudni informatyka

śr., 2022-01-12 Joanna Barden

Dyrekcja Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi zatrudni Specjalistę IT w wymiarze pełnego etatu zgodnie z poniższym zakresem zadań oraz poniższymi wymaganiami:

Zakres zadań:

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemów informatycznych w CSK UM w Łodzi w zakresie sieci informatycznej, oprogramowania i sprzętu
  • nadzór nad sprawnością techniczną i eksploatacyjną urządzeń infrastruktury teleinformatycznej
  • administracja serwerami
  • administrowanie wewnętrzną siecią komputerową
  • nadzór oraz zapewnienie bezpieczeństwa systemów informatycznych
  • nadzór nad legalnością stosowanego oprogramowania i właściwym zabezpieczeniem danych przed utratą oraz dostępem osób nieuprawnionych (archiwizacja danych, kontrola antywirusowa itp.)
  • współpraca z serwisami

Wymagania niezbędne

  • znajomość systemów operacyjnych Windows Server 2008/2012/2016/2019
  • znajomość usług terminalowych opartych o system MS Windows Server
  • znajomość usług katalogowych Microsoft Windows (Active Directory)
  • znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux (konfiguracja usług);
  • znajomość systemów operacyjnych rodziny MS Windows
  • znajomość pakietu MS Office
  • dokładność, komunikatywność, samodzielność, zaangażowanie
  • umiejętność priorytetyzacji zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność

Mile widziane:

  • znajomość sieci TCP/IP oraz technologii VLAN
  • znajomość języka PL/SQL (baza danych Oracle)
  • znajomość technologii VPN IPSec, OpenVPN
  • znajomość systemów medycznych KS-SOMED, Eskulap, AMMS, CliniNet
  • znajomość programu Płatnik
  • znajomość języka angielskiego

Osoby zainteresowane pracą proszę o przesyłanie aplikacji drogą mailową j.barden@csk.umed.pl