W związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy:

INFORMATYKA

Miejsce pracy: Łódź

 Wymagania konieczne:

  • Ukończone studia wyższe z zakresu informatyki lub ostatni rok studiów
  • Doświadczenie w administracji systemami Windows Server (2003/2012)
  • Znajomość usług terminalowych Windows 2003/2012  Terminal Services
  • Znajomość usług katalogowych Microsoft Windows (Active Directory)
  • Znajomość systemów Linux (konfiguracja usług)
  • Znajomość sieci TCP/IP oraz technologii WLAN
  • Dobra znajomość języka PL/SQL (baza danych Oracle)

Umiejętności oczekiwane:

  • Znajomość systemów KS-SOMED, Eskulap, Clininet będzie dużym atutem
  • Znajomość technologii VPN IPSec
  • Dokładność, komunikatywność, samodzielność, zaangażowanie

Opis stanowiska pracy:

  • Nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem sieci
  • Administrowanie systemem Windows Server 2003/2008/2012
  • Wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Bieżące utrzymywanie systemów Windows XP/Vista/7/8/10
  • Nadzór nad Zintegrowanym Systemem Informatycznym Szpitala
  • Okresowa rozbudowa infrastruktury sieciowej
  • Okresowe wyjazdy do Filii w Bełchatowie i Skierniewicach

W ramach zatrudnienia oferujemy:

  • Możliwość realizacji ambicji zawodowych – praca w nowoczesnym środowisku
  • Dużą samodzielność i możliwość wniesienia osobistego wkładu w rozwój firmy
  • Stabilne miejsce pracy – preferujemy długoletnią współpracę ze sprawdzonymi osobami
  • Świadczenia socjale

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie życiorysu i listu motywacyjnego do dnia 26 czerwca 2017 roku na adres:  p.bednarski@csk.umed.pl ;  w tytule proszę wpisać: oferta pracy INFORMATYK

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Informujemy, iż nie zwracamy przesłanych dokumentów.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”